<< Startsida

Sponsorer
SvD2018
 

HBERGS
Idrottspriser & Gravyr
 
S V E N S K A  D A G B L A D E T S
Bild: Skytt 96:e riksskyttetävling på
hemmabanor
Tävlingsperiod
9 - 17 juni 2018
 

477 registrerade skyttar till SvD 2018 i bana 6,5mm sorterade klassvis. (listad: 2018-10-17 kl 00.49.32)

Klass G Elit
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Petersson          Älmhult (Sm)                   1      
Anna Eklöv                Storfors (Vä)                  1      
Bengt Jansson             Söderala (Gä)                  1      
Berit Olsson              Öved-Östraby (Sk)              1      
Björn Johansson           Kvistbro (Ör)                  1      
Caroline Törnvall         Ultuna (Up)                           
Daniel Wallberg           Loos (Gä)                      1      
Elin Åhlin                Bälgviken (Sö)                 1      
Fredrik Thyberg           Edsbjörke (Vä)                 1      
Göran Åhlin               Bälgviken (Sö)                 1      
Helena Jansson            Söderala (Gä)                  1      
Henry Håkansson           Eda (Vä)                              
Joakim Nordlund           Kalix (No)                     1      
Johan Gustafsson          Bromma Solna (St)              1      
Lars Möllsten             Umeå (Vb)                      1      
Lennart Tibblin           Sthlm Central (St)             1      
Magnus Sträng             Arboga (Vm)                           
Marcus Åhlin              Bälgviken (Sö)                 1      
Martin Andersson          Skultuna (Vm)                  1      
Martin Nilsson            Kvistbro (Ör)                  1      
Mathias Gärdestam         Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Olle Gabrielsson          Rommehed (Da)                  1      
Patrik Johansson          Rommehed (Da)                  1      
Roger Hansson             Mönsterås (Sm)                 1      
Roger Strandh             Mariestad (Vg)                        
Stefan Ahlesved           Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Stefan Burchardt          Söderala (Gä)                  1      
Stefan Lundqvist          Ununge (St)                    1      
Stefan Wallin             Stenungsund (Vs)               1      
Tomas Lindblom            Kalix (No)                     1      
Urban Johansson           F 21 Luleå (No)                       
Örjan Bergström           Söderala (Gä)                         

Klass G 4
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Carlsson           Össjö (Sk)                     1      
Anders Johansson          Kverrestad (Sk)                1      
Anders Westerlund         Mörsil (Jä)                           
Andreas Jansson           Gimo (Up)                             
Andreas Strand            Älmhult (Sm)                   1      
Andreas Wistrand          Sala (Vm)                      1      
Bengt-A Nilsson           Landskrona (Sk)                1      
Camilla Hjälmeskog        Vaksala (Up)                   1      
Casper Fredriksson        Ramselefors (Vb)               1      
Charlotte Karlsson        Dals Ed (Vs)                   1      
Clas Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                 1      
Conny Eriksson            Mönsterås (Sm)                 3      
Daniel Olsson             Kverrestad (Sk)                1      
Ella Carlsson             Ramsberg (Ör)                         
Emil Björndahl            Kvistbro (Ör)                  1      
Fanny Storm               Loos (Gä)                      1      
Fredrik Sandberg          Storfors (Vä)                  2      
Göran Höglund             Ragunda (Jä)                          
Göran Jansson             Gimo (Up)                             
Henrik Hagelin            Mönsterås (Sm)                 1      
Henrik Hansson            F 21 Luleå (No)                       
Henrik Olsson             Öved-Östraby (Sk)                     
Håkan Fritz               Landskrona (Sk)                1      
Håkan Hertzman            Mönsterås (Sm)                 2      
Jan Eriksson              Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Jan Moss                  Edsbjörke (Vä)                 1      
Jan-Ola Olsson            Öved-Östraby (Sk)              1      
Johan Larsson             Storfors (Vä)                  1      
Johan Nilsson             Ramselefors (Vb)               3      
Josefine Olsson           Flundre (Vg)                          
Lars Hedlund              Edsbjörke (Vä)                 1      
Lars Åkesson              Össjö (Sk)                     1      
Leif Hellman              Nyköping (Sö)                         
Leif Jakobsson            Solberga (Vs)                         
Lennart Albinsson         Össjö (Sk)                     1      
Lennart Hedberg           Skyllberg (Ör)                 2      
Lennart Petersson         Rosersberg (St)                       
Linn Holgersson           Öved-Östraby (Sk)                     
Madelene Bergfeldt        Strömsund (Jä)                        
Magnus Johansson          By (Da)                        1      
Marlene Forsell Forsman   Ramselefors (Vb)               1      
Mikael Hermansson         Mönsterås (Sm)                 2      
Mikael Nilsson            Bromma Solna (St)              1      
Niklas Broberg            Evertsberg (Da)                1      
Niklas Larsson            Storfors (Vä)                  2      
Nils Jönsson              Kverrestad (Sk)                       
Peter Lundqvist           Ununge (St)                           
Peter U Larsson           Vaksala (Up)                   1      
Rikard Elmlund            Ka2 (Bl)                       1      
Roger Adermark            Österhaninge (St)                     
Roger Andersson           S 3 Boden (No)                 1      
Roger Hjälström           Ununge (St)                    1      
Rolf Persson              Kverrestad (Sk)                       
Stefan Nielsen            Loshult (Sk)                   1      
Stefan Thorin             Umeå (Vb)                      1      
Sten Olov Åberg           Sandviken (Gä)                        
Sven Fäldt                Storfors (Vä)                  2      
Sven Ola Jönsson          Löderup (Sk)                          
Sven Olsson               Rommehed (Da)                  1      
Sören Andersson           Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Tobias Skelander          Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Tomas Johannesson         Dals Ed (Vs)                   1      
Tomas Karlsson            Harestad (Vs)                  1      
Verner Persson            Kverrestad (Sk)                1      
William Grydén            Vaksala (Up)                          

Klass G 3
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Agne Pettersson           Kisa (Ös)                             
Alexandra Klåvus          Skultuna (Vm)                         
Anders Carlsson           Norsholm (Ös)                         
Anders Hansson            Öved-Östraby (Sk)              1      
Anders Hellmér            Karlsborg (Vg)                        
Anders Magnusson          Ålem (Sm)                      1      
Anders Roslund            Piteå (No)                            
Anders Wahlberg           Mönsterås (Sm)                 3      
Andreas Mattisson         Holmsjö (Bl)                          
Andreas Olsson            Rommehed (Da)                         
Andres Delgado            Norrköping (Ös)                       
Axel Hansson              Landskrona (Sk)                1      
Björn Kolmbäck            Turinge (St)                   1      
Björn Pålson              Norrtälje (St)                 1      
Cecilia Lindberg          Ka2 (Bl)                       1      
Christer Gottvall         Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      
Christer Ranwald          Kalix (No)                            
Daniel Åkerström          Sala (Vm)                             
David Augustsson          Eda (Vä)                              
Emil Bergström            Härnösand (Vn)                        
Eric Ericsson             Löderup (Sk)                          
Erik Wärn                 Norrtälje (St)                 1      
Fredrik Halvardsson       Edsbjörke (Vä)                        
Fredrik Hellbom           Rosersberg (St)                       
Gustav Eriksson           Lännäs (Ör)                    1      
Göran Backlund            Bälinge-jumkil (Up)                   
Göran Carlsson            Össjö (Sk)                            
Göran Larsson             Lomma (Sk)                            
Göran Persson             Evertsberg (Da)                       
Hans Arnkvist             Gräsmark (Vä)                         
Håkan Jansson             Säfsnäs (Da)                   1      
Håkan Nyberg              Mörsil (Jä)                           
Ingemar Högdahl           Tämta (Vg)                            
Jan Johansson             Rommehed (Da)                         
Jannika Persson           Evertsberg (Da)                1      
Jesper Nöhr               Bälgviken (Sö)                        
Jessica Warnander         Lännäs (Ör)                    1      
Johan Andersson           Löderup (Sk)                   1      
Johan Olsson              Flundre (Vg)                   1      
Johannes Ek               Kalix (No)                            
John-Erik Hansson         Härnösand (Vn)                        
Jonas Andersson           Harestad (Vs)                  1      
Jörgen Troedsson          Lomma (Sk)                            
Kent Svensson             Tämta (Vg)                            
Kjell Knutsson            Vaksala (Up)                          
Kristian Rossi            Kalix (No)                            
Lars Ivarsson             Flundre (Vg)                   1      
Lars Nordvall             Ramselefors (Vb)               5      
Lars-Gunnar Marklund      S 3 Boden (No)                        
Leif Gabrielsson          Lit (Jä)                              
Lennart Sundh             Söderala (Gä)                         
Lovisa Hård               Evertsberg (Da)                2      
Marcus Lindén             Hyllstofta (Sk)                       
Marcus Ollas              Rättvik (Da)                   1      
Marie Wingård             Ramselefors (Vb)               4      
Mattias Johansson         Andrarum-Brösarp (Sk)          1      
Mattias Lampinen          S 3 Boden (No)                 1      
Mattias Nordlander        Ka2 (Bl)                       1      
Mattias Sandén            Piteå (No)                     1      
Mattias Träff             Norsholm (Ös)                  1      
Mikael Andersson          Gamleby (Sm)                          
Mikael Blom               Vaksala (Up)                          
Mikael Blomgren           Dals Ed (Vs)                          
Mikael Carlsson           Ramsberg (Ör)                         
Mikael Olsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Niklas Hallberg           Bromma Solna (St)                     
Ola Persson               Hyllstofta (Sk)                       
Per-Erik Sandberg         Turinge (St)                          
Peter Eriksson            Sala (Vm)                      1      
Peter Hjort               Norsholm (Ös)                  1      
Peter Håll                Järfälla (St)                         
Petter Ivarsson           Loos (Gä)                             
Rebecka Andersson         Loos (Gä)                      1      
Rolf Lindgren             Turinge (St)                   1      
Ronny Nilsson             Piteå (No)                            
Samuel Jos                Bromma Solna (St)                     
Simon Karlsson            Ålem (Sm)                      1      
Sven Edlund               Piteå (No)                     1      
Sven Jeppsson             Loshult (Sk)                          
Sören Jonsson             Barne-Åsaka (Vg)                      
Therese Melander          S 3 Boden (No)                        
Thomas Ottosson           Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Tobias Mossberg           Löberöd (Sk)                          
Tom Åhgren                Turinge (St)                   1      
Tomas Johansson           Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Tore Jakobsson            S 3 Boden (No)                        
Ulf Hansson               Landskrona (Sk)                       

Klass G 2
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Alexander Klanfar         Norsholm (Ös)                         
Anders Rahm               Essunga (Vg)                          
Andreas Andersson         I 21 Sollefteå (Vn)                   
Ann-Charlotte Axelsson    Kvistbro (Ör)                         
Bernt Edvinsson           Kärda (Sm)                            
Bert-Ove Hägglund         Ramselefors (Vb)               3      
Bo Persson                Andrarum-Brösarp (Sk)                 
Bo Wettergren             Södertelge (St)                1      
Christer Olofsson         Skurup (Sk)                    1      
Dan Nilsson               Rönnskär (Vb)                         
Daniel Erixon             Skyllberg (Ör)                 3      
Darija Radisic            Rättvik (Da)                   2      
Denny Johansson           Rönnskär (Vb)                         
Emil Tapper               Skogstibble skf (Up)           1      
Emma Johansson            Ramselefors (Vb)               6      
Erik Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Fabian  Hedén-Svensson    Skultuna (Vm)                         
Fredrik Lindvall          Loshult (Sk)                   1      
Gisela Lindqvist          Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Gustaf Björndahl          Kvistbro (Ör)                         
Göran Skoglund            Bollnäs (Gä)                          
Hans Dansk                Gefle (Gä)                     1      
Henrik Manfredsson        Öregrund-Gräsö (Up)                   
Hugo Svedström            Östhammar (Up)                 1      
Håkan Jönsson             Össjö (Sk)                            
Jan Ollas                 Rättvik (Da)                          
Jens-Erik Vesturlid       Norrtälje (St)                 2      
Jeremias Karlsson         Ålem (Sm)                             
Jessika Håkansson         Kverrestad (Sk)                       
Joel Olsson               Kvistbro (Ör)                         
Joel Olsson               Ragunda (Jä)                          
John-Erik Jansson         Söderala (Gä)                         
Kalle Åberg               Sandviken (Gä)                        
Kjell-Erik Norlander      Löderup (Sk)                          
Lars Ryden                Rommehed (Da)                         
Linda Huss                Ragunda (Jä)                          
Magnus Gerhardsson        Kvistbro (Ör)                         
Magnus Huss               Ragunda (Jä)                          
Magnus Persson            Evertsberg (Da)                2      
Maria Hägglund            Ramselefors (Vb)               3      
Mathias Fredriksson       Ramselefors (Vb)               5      
Mats Dahl                 Överum (Sm)                           
Mats Green                Rommehed (Da)                         
Mats Wirskog              Överum (Sm)                           
Niklas Lindmark           By (Da)                               
Patrik Axelsson           Kvistbro (Ör)                         
Per-Arne Persson          Piteå (No)                     3      
Peter Torgeby             Piteå (No)                     3      
Pierre Gustafsson         Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Richard Gustafsson        Tvååker (Ha)                          
Richard Nilsson           Skurup (Sk)                    1      
Robert Johansson          Rönnskär (Vb)                         
Samuel Petersson          Öregrund-Gräsö (Up)                   
Simon Johannesson         Dals Ed (Vs)                          
Thomas Persson            Järbo (Gä)                            
Victor Isaksson           Loos (Gä)                             

Klass G 55
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Alexandersson      Rosersberg (St)                       
Anders Assmundsgård       Essunga (Vg)                          
Anders Dahlberg           Säfsnäs (Da)                          
Anders Johansson          Kisa (Ös)                             
Arne Bergström            Härnösand (Vn)                        
Bo Eriksson               Gullbergs Härad (Ös)                  
Bo Knoblauch              Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Börje Erlandsson          Stenungsund (Vs)               1      
Christer Bergström        Edsbjörke (Vä)                        
Christer Fritiofsson      Tämta (Vg)                            
Christer Pettersson       Aspa-Gusselby (Ör)                    
Conny Wikström            Gefle (Gä)                     1      
Gunder Häggström          Rundvik (Vb)                          
Göran Herbertsson         Loshult (Sk)                   1      
Hans Hägglund             Skultuna (Vm)                  1      
Hans Karlsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Håkan Persson             Vilhelmina (Vb)                       
Ingemar Karlsson          Skyllberg (Ör)                 1      
Ingemar Månsson           Helsingborg (Sk)                      
Jan Halling               Sthlm Central (St)             1      
Jan Hultman               Skillingmark (Vä)                     
Jan Norberg               Hallsberg (Ör)                        
Jan-Erik Fäldt            Storfors (Vä)                  1      
Jan-Olof Lampinen         S 3 Boden (No)                 1      
Jan-Olof Svensson         Edsbjörke (Vä)                        
Jarmo Marjala             I 21 Sollefteå (Vn)                   
Johnny Walllberg          Loos (Gä)                             
Jörgen Wadell             Kisa (Ös)                             
Kenneth Erixon            Skyllberg (Ör)                 2      
Kent Ottosson             Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Kurt Andersson            Lännäs (Ör)                           
Lars Dahlberg             Säfsnäs (Da)                   1      
Lars Evaldsson            Göteborg (Vs)                  1      
Lars Göran Lundqvist      Ununge (St)                    1      
Lars Hermansson           Kisa (Ös)                             
Lars-Olov Persson         Evertsberg (Da)                1      
Leif Sandberg             Kalix (No)                     1      
Magnus Hess               Norsholm (Ös)                  1      
Magnus Leufvenius         Skurup (Sk)                           
Margareta Ottosson        Bromma Solna (St)              1      
Mikael Börjesson          Kvistbro (Ör)                         
Nils-Erik Hansson         Järbo (Gä)                            
Ove Johansson             Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Ove Sjögren               Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Per Larsson               Göteborg (Vs)                  1      
Robert Ek                 Kalix (No)                            
Rolf Nordqvist            Järbo (Gä)                            
Rune Bäckman              Skultuna (Vm)                  1      
Sonny Grandin             Haraker (Vm)                   1      
Staffan Filipsson         Vilhelmina (Vb)                       
Stefan Jakobsson          Göteborg (Vs)                  1      
Stefan Jonasson           Hogdal (Jä)                           
Stefan Sjöberg            Rättvik (Da)                   1      
Stig Karlsson             Ålem (Sm)                      1      
Sven-Gunnar Ivars         Skultuna (Vm)                         
Sören Sjögren             Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Teddy Elm                 Rättvik (Da)                   2      
Thomas Jansson            Kvistbro (Ör)                         
Torbjörn Ericson          Haraker (Vm)                   1      
Ulf Nettelbo              Kvistbro (Ör)                         
Ulf Söderström            Karlstad-Ulvsby (Vä)                  
Urban Magnusson           Häggenå (Jä)                          
Vidar Huse                Skillingmark (Vä)                     
Wolter Stackelberg        Överum (Sm)                           
Åke Arbrink               Rosersberg (St)                       

Klass G 65
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Aimo Pekkala              Kumla (Ör)                            
Anders Andersson          I 21 Sollefteå (Vn)                   
Anders Nordin             Julita (Sö)                           
Anette Dahlenius          Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      
Bengt Andersson           I 21 Sollefteå (Vn)                   
Bengt Bengtsson           Tyringe (Sk)                          
Bengt Lundgren            Haraker (Vm)                   1      
Bengt Myrberg             Skogstibble skf (Up)           1      
Bengt Palmgren            By (Da)                        1      
Bengt-Olov Valldemo       Ultuna (Up)                           
Bertil Antonsson          Säfsnäs (Da)                   1      
Bo Allansson              Stenungsund (Vs)               1      
Bo Wiqvist                Eskilstuna (Sö)                       
Börje Forsberg            Östhammar (Up)                 1      
Börje Nilsson             Östhammar (Up)                 1      
Conny Axberg              Skyllberg (Ör)                 3      
Dan-Ivan Karlsson         Ramselefors (Vb)               1      
Göran Andersson           By (Da)                        1      
Göran André               Stockholm Amatör (St)                 
Göran Berkelund kl 65     Södertelge (St)                1      
Gösta Hermansson          Härnösand (Vn)                        
Hans Drugge               Österhaninge (St)                     
Hans Eriksson             Sala (Vm)                             
Helen Lennartsson         Löderup (Sk)                   1      
Henry Häggström           Rundvik (Vb)                          
Henry Lindström           I 19/A 9 Boden (No)                   
Henry Ottosson            Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Håkan Lidman              Piteå (No)                     1      
Inger Blockmar            Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Jan Listh                 Söderala (Gä)                         
Jan Norlander             Skultuna (Vm)                         
Jan-Erik Karlsson         Ramselefors (Vb)               4      
Jouko  Räsänen            Södertelge (St)                1      
K-A Falk                  I 19/A 9 Boden (No)                   
Kai Hellmér               Karlsborg (Vg)                        
Kjell Fridh               Skyllberg (Ör)                 2      
Kjell Ivarsson            Flundre (Vg)                   1      
Kjell Lind                Bälinge-jumkil (Up)                   
Kjell Sundin              I 21 Sollefteå (Vn)                   
Lars Lennartsson          Löderup (Sk)                   1      
Lasse Oppegaard           Sthlm Central (St)                    
Leif Andersson            Kvistbro (Ör)                         
Lennart Pree              Stockholm Amatör (St)                 
Mats Gustavsson           Tvååker (Ha)                          
Ove Gustafsson            Solberga (Vs)                         
Per Eriksson              Andrarum-Brösarp (Sk)          1      
Pär Thofvesson            Österhaninge (St)                     
Roger Berggren            Rundvik (Vb)                          
Roland Sandberg           Strömsund (Jä)                        
Ronnie Bjuvegård          Sölvesborg (Bl)                       
Stefan Eriksson           Hallsberg (Ör)                        
Stefan Sahlén             Gimo (Up)                             
Sture Allansson           Stenungsund (Vs)                      
Sture Tibblin             Sthlm Central (St)             1      
Sune Olsson               Andrarum-Brösarp (Sk)          1      
Sune Påhls                Rättvik (Da)                   1      
Sven-Erik Persson         Södertelge (St)                2      
Tom Olsson                Rommehed (Da)                         
Torvald Sikström          Rundvik (Vb)                          
Ulf Lindén                Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      

Klass G 75
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Arne Borg                 Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Björn Ericsson            Holmsjö (Bl)                          
Cerny Lundström           Sölvesborg (Bl)                       
Christer Rosenberg        Nyköping (Sö)                         
Göran Jansson             Vaksala (Up)                   1      
Göran Sjödin              I 21 Sollefteå (Vn)                   
Gösta Henriksson          Skyllberg (Ör)                 3      
Göte Rydstedt             Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Hans Olsson               Norsholm (Ös)                         
Hans Östensson            Rönnskär (Vb)                         
Ivar Ahlberg              Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Kristofer Wiking          Gefle (Gä)                     1      
Lars Hjort                Kisa (Ös)                             
Leif Sigfridsson          Ramselefors (Vb)               5      
Lennart Karlsson          Dals Ed (Vs)                   1      
Lennart Wettergren        Södertelge (St)                2      
Sonny Andersson           Sölvesborg (Bl)                       
Sture Grahn               Piteå (No)                     2      
Tore Lundström            Lit (Jä)                              
Urban Fjällström          Rosersberg (St)                       
Valter Gustavsson         Tämta (Vg)                            
Örjan Urve                Järna (St)                            
Östen Tarland             Eslöv (Sk)                            

Klass G 1
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Alexander Filipsson       Vilhelmina (Vb)                       
Anders Bsernström         Norrtälje (St)                 2      
Andre Engström            Piteå (No)                     3      
Andreas Berntsson         Sölvesborg (Bl)                       
Andreas Dahl              Tvååker (Ha)                          
Andreas Olsson            Skillingmark (Vä)                     
Andreas Söderlund         Barne-Åsaka (Vg)                      
Anna-Lena Petrusson       Tullus (Jä)                           
Anton  Persson            Södertelge (St)                2      
Anton Bingebo             Ramselefors (Vb)                      
Beatris Levin             Sala (Vm)                             
Carl Hultman              Skillingmark (Vä)                     
Christoffer Nyström       Tullus (Jä)                           
Claes Richárd             Turinge (St)                   2      
David Andersson           Turinge (St)                   2      
Emma Petrusson            Tullus (Jä)                           
Erik Andersson            Ålem (Sm)                             
Erik Eriksson             Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Fabian Landgren           Trosa-Vagnhärad (Sö)                  
Felix Leufvenius          Skurup (Sk)                    1      
Filip Dahlin              Sölvesborg (Bl)                       
Gustav Magnusson          Ålem (Sm)                             
Håkan Hallberg            Mönsterås (Sm)                 3      
Håkan Lennartsson         Sala (Vm)                             
Ida Andersson             Dalstorp (Vg)                  1      
Jan Lindblad              Dalstorp (Vg)                         
Jean-Marc Chabloz         Tullus (Jä)                           
Jens Gutke                Eda (Vä)                              
Joakim Arnkvist           Gräsmark (Vä)                         
Joakim Spångmyr           Rättvik (Da)                   2      
Jon Forsgren              Ramselefors (Vb)                      
Jonas Bergström           Gräsmark (Vä)                         
Kjell Andersson           Dalstorp (Vg)                  1      
Lars-Göran Hagström       Gräsmark (Vä)                         
Linus Eriksson            Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Marcus Hallén             Barne-Åsaka (Vg)                      
Marcus Torstensson        Barne-Åsaka (Vg)                      
Mathias Sandström         Trosa-Vagnhärad (Sö)                  
Mats Österlund            Ramselefors (Vb)               6      
Mikael Grönlund           Tullus (Jä)                           
Mikael Gustafsson         Ramselefors (Vb)               6      
Nicklas Andersson         Harestad (Vs)                  1      
Ola Karlsson              Turinge (St)                   2      
Patric Lindblad           Dalstorp (Vg)                         
Per Hede                  Sala (Vm)                             
Per Persson               Evertsberg (Da)                2      
Peter Svensk              Dalstorp (Vg)                         
Richard Tranberg          Skogstibble skf (Up)           1      
Robert Cew                Norrtälje (St)                 2      
Robert Johannisson        Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Robin Lexander            Dalstorp (Vg)                  1      
Thommy Jonasson           Älmhult (Sm)                   1      
Tomas Nybrand             Vilhelmina (Vb)                       
Tommy Emanuelsson         Evertsberg (Da)                       
Tommy Nilsson             Norrtälje (St)                 1      
Urban Morfeldt            Eda (Vä)                              

Klass G 13-15
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Agnes Ebbhagen            Ramselefors (Vb)               2      1
Alfred Carlsson           Lännäs (Ör)                    1      
Alvin Jonasson            Eda (Vä)                              1
Anna Grönlund             Piteå (No)                     2      
Beatrice Andersson        Ramselefors (Vb)               4      
Dexter Dahl               Mönsterås (Sm)                        
Eddie Andersson           Loos (Gä)                             
Elias Palmgren            Dalstorp (Vg)                         
Ellen Jansson             Söderala (Gä)                         
Emil Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Erik Westling             Bollnäs (Gä)                          
Felicia Andersson         Loos (Gä)                             1
Felicia Henriksson        Loos (Gä)                             1
Frida Börjesson           Ålem (Sm)                             
Frida Håll                Järfälla (St)                         
Helena Dreyer             Umeå (Vb)                      1      
Isak Johansson Hede       Sala (Vm)                      1      
Isak Olsson               Kvistbro (Ör)                         
Jennifer Gustafsson       Ramselefors (Vb)               2      1
Jonna Halvarsson          Loos (Gä)                             1
Liam Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                 2      
Marcus Brink              Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Marcus Ryden              Rommehed (Da)                         
Martin Blombäck           Piteå (No)                     2      
Melker Dahl               Älmhult (Sm)                          
Melker Håkansson          Landskrona (Sk)                       
Noelle Fessé              Gefle (Gä)                            
Oscar Hellqvist           Eda (Vä)                              1
Oscar Morfeldt            Eda (Vä)                              1
Philip Hillqvist          Mariestad (Vg)                        
Rasmus Jagerstål          Löberöd (Sk)                          
Saga Ebbhagen             Ramselefors (Vb)               2      1
Theo Lundgren             Dalstorp (Vg)                         
Sponsorer
SvD2018
 

<< Startsida