Bild: Skytt SvD Riksskyttetävling 2018  
Sökning resultat
Välj tävling:   Välj kategori:   Skriv in sökning:    
     
Sökning fullständiga resultat SvD riksskyttetävling 2018
Tävling: Korthåll  Kategori: Namn  Sökord: an*
(Listat: 2018-12-15 14:14:03)
Klass: E
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Anders Johansson   Beted   247
14   Anna Löfvander   Dagstorp   245
15   Ann-Sofie Wendle   Almunge-Länna   245
21   Anders Petersson   Älmhult   244
41   Anna Eklöf   Storfors   241
55   Andreas Lindell   Össjö   239
Klass: 4
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Anders Jonsson   Gällivare   249
 Andreas Jansson   Gimo   245
15   Anders Grenius   Botkyrka   241
31   Andreas Wistrand   Sala   237
38   Andreas Strand   Älmhult   235
49   Anders Westerlund   Mörsil   0
Klass: 3
 Plac  Namn  Förening  Resultat
18   Anna Johansson   Rommehed   239
21   Andreas Hillman   Krokek   238
36   Anders Carlsson   Össjö   234
42   Anders Roslund   Piteå   231
47   Ann-Charlotte Axelsson   Kvistbro   230
51   Anders Magnusson   Ålem   229
Klass: 2
 Plac  Namn  Förening  Resultat
29   Anders Johansson   Kverrestad   230
39   Annika Lindström   Skurup   226
59   Anders Bernström   Norrtälje   209
63   Andreas Lundqvist   Härnösand   186
Klass: 55
 Plac  Namn  Förening  Resultat
49   Anders Dahlberg   Säfsnäs   204
52   Anders Alexandersson   Rosersberg   0
Klass: 65
 Plac  Namn  Förening  Resultat
12   Anne-Sofie Lundquist   Ultuna   237
16   Anette Dahlenius   Trosa-Vagnhärad   234
41   Anders Nordin   Julita   217
Klass: 1
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Anna-Karin Mjörnerud   Götlunda   237
17   Anna Lena Petrusson   Tullus   228
22   Anton Persson   Södertelge   224
41   Ann-Karin Magnusson   Hangelösa-Lundsbrunn   201
Klass: 17
 Plac  Namn  Förening  Resultat
45   Andre Engström   Piteå   219
Klass: 15
 Plac  Namn  Förening  Resultat
11   Annie Levin   Åmotfors   241
22   Anton Hägglund Blänning   Bromma Solna   238
29   Anton Palo   Axvall   237
36   Annie Lindberg   Dagstorp   235
41   Anton Lind   Skoga-Ekshärad   234
50   Anna Grönlund   Piteå   230
66   Andreas Dahl   Tvååker   209
Klass: 13
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Anton Salomonsson   Barkåkra-Hjärnarp   242
56   Anton Axelsson   Älmhult   0
Klass: Ö
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Annika Grenander   Ystad   243
15   Anita Stridsson   Gällivare   234
19   Ann Pettersson   Ystad   233
25   Ann-Sofie Gustafsson   Lekvattnet-Torsby   230
35   Anneli Haglund   Gräsmark   223
63   Anton Widing   Axvall   0
 
Stäng sökning | Till söknings start | Klicka här för utskrifts vänlig sida
 
Vid frågor eller felanmälan skicka e-post till:
info@svdskytte.se