Bild: Skytt SvD Riksskyttetävling 2019  
Sökning resultat
Välj tävling:   Välj kategori:   Skriv in sökning:    
     
Sökning fullständiga resultat SvD riksskyttetävling 2019
Tävling: Korthåll  Kategori: Namn  Sökord: *oh*
(Listat: 2019-10-18 20:35:24)
Klass: E
 Plac  Namn  Förening  Resultat
10   Anders Johansson   Beted   246
14   Mikael Johansson   Jönköping   246
16   Emelie Johansson   Christianstad   245
27   Johan Yngveson   Gammalstorp   244
53   Johan Gustavsson   Karlstad-Ulvsby   238
57   Björn Johansson   Kvistbro   237
Klass: 4
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Niklas Johansson   Ramselefors   245
 Maria Johansson   Motala   244
 Johan Larsson   Storfors   243
16   Johanna Klemmedsson   Christianstad   240
38   Urban Johansson   F 21 Luleå   236
39   Johan Nilsson   Ramselefors   235
48   Oscar Johansson   Jönköping   0
Klass: 3
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johannes Ek   Kalix   245
 Emma Johansson   Ramselefors   242
11   Anna Johansson   Rommehed   240
17   Bo Ohlsson   Krokek   239
40   Johan Andersson   Löderup   232
48   Eddie Johansson   Värnamo   228
57   Tomas Johannesson   Dals Ed   0
Klass: 2
 Plac  Namn  Förening  Resultat
10   Robert Johansson   Rönnskär   235
33   Johannekie Schnetler   Stockholm Amatör   223
39   Denny Johansson   Rönnskär   220
55   Johan Berken   Täby-Viggbyholm   0
Klass: 1
 Plac  Namn  Förening  Resultat
22   Yashar Mohammed   Göteborg   226
23   Mattias Johansson   Andrarum-Brösarp   225
27   Carina Johansson   Gällivare   223
32   Robert Johannisson   Hangelösa-Lundsbrunn   214
Klass: 55
 Plac  Namn  Förening  Resultat
24   Göran Johansson   Skultuna   237
38   Johnny Wallberg   Hogdal   231
41   Johan Lindberg   Dagstorp   230
Klass: 65
 Plac  Namn  Förening  Resultat
11   Donald Johansson   Ale   239
34   Hannu Koho   Stockholm Amatör   231
43   John-Axel Johansson   Forshälla/Torp   219
Klass: 75
 Plac  Namn  Förening  Resultat
21   Erling Johansson   Forshälla/Torp   225
Klass: 17
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johan Ottosson   Ingelstad   242
13   Johan Thelander   Dagstorp   241
20   Hanna Johansson   Umeå   238
Klass: 15
 Plac  Namn  Förening  Resultat
34   Isak Johansson Hede   Sala   232
52   Linus Johanssn   Tvååker   219
Klass: 13
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Jesper Johansson   Dagstorp   245
12   Johan Andersson   Eda   241
44   Emma Johansson   Motala   228
62   Mattis Johansson   Tullus   185
Klass: 11
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Joel Johansson   Tvååker   208
 Johan Utsi Häggrud   Gällivare   221
 Samuel Johansson   Tullus   178
 Simon Johansson   Tvååker   185
Klass: Ö
 Plac  Namn  Förening  Resultat
22   Helen Johansson    Algutsrum   232
44   Marie Johansson   Kisa   220
48   Lars Johansson   Motala   215
 
Stäng sökning | Till söknings start | Klicka här för utskrifts vänlig sida
 
Vid frågor eller felanmälan skicka e-post till:
info@svdskytte.se