<< Startsida

Sponsorer
SvD2020
 

HBERGS
Idrottspriser & Gravyr
 
S V E N S K A  D A G B L A D E T S
Bild: Skytt 98:e riksskyttetävling på
hemmabanor
Tävlingsperiod
6 - 21 juni 2020
 

451 registrerade skyttar till SvD 2020 i bana 6,5mm sorterade klassvis. (listad: 2020-06-04 kl 15.47.54)

Klass G Elit
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Petersson          Älmhult (Sm)                          
Anna Eklöv                Storfors (Vä)                  1      
Bengt Jansson             Söderala (Gä)                  1      
Berit Olsson              Öved-Östraby (Sk)              1      
Björn Johansson           Kvistbro (Ör)                  1      
Caroline Törnvall         Ultuna (Up)                           
Casper Fredriksson        Ramselefors (Vb)               1      
Daniel Wallberg           Loos (Gä)                      1      
Elin Åhlin                Bälgviken (Sö)                 1      
Fanny Storm               Loos (Gä)                      1      
Fredrik Thyberg           Edsbjörke (Vä)                 1      
Göran Åhlin               Bälgviken (Sö)                 1      
Henrik Olsson             Öved-Östraby (Sk)              1      
Kasper Svensson           E-b (Vg)                              
Lars Möllsten             Umeå (Vb)                      1      
Liselott Danielsson       Värnamo (Sm)                          
Magnus Sträng             Arboga (Vm)                           
Marcus Åhlin              Bälgviken (Sö)                 1      
Martin Nilsson            Kvistbro (Ör)                  1      
Mathias Gärdestam         Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Matts Hultsved            I 2 Karlstad (Vä)              1      
Olle Gabrielsson          Rommehed (Da)                  1      
Patrik Johansson          Rommehed (Da)                  1      
Roger Hansson             Mönsterås (Sm)                 1      
Stefan Ahlesved           Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Stefan Burchardt          Söderala (Gä)                  1      
Stefan Lundqvist          Ununge (St)                    1      
Tomas Lindblom            Kalix (No)                     1      
Viktor Karlsson           Ålem (Sm)                      1      
Örjan Bergström           Söderala (Gä)                  1      

Klass G 4
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Camilla Gryde´n           Vaksala (Up)                   1      
Charlotte Karlsson        Dals Ed (Vs)                   1      
Clas Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                 1      
Ella Carlsson             Bälgviken (Sö)                 2      
Emma Johansson            Ramselefors (Vb)               3      
Eva Åhlin                 Bälgviken (Sö)                        
Fredrik Sandberg          Storfors (Vä)                  2      
Fredrik Ågren             I 19/A 9 Boden (No)                   
Henrik Hagelin            Mönsterås (Sm)                 1      
Jamie Hallenstjerna       S 3 Boden (No)                 1      
Jan Danielsson            Skyllberg (Ör)                        
Jan Eriksson              Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Jan Moss                  Edsbjörke (Vä)                 2      
Johan Ekstam              I 2 Karlstad (Vä)                     
Johan Larsson             Storfors (Vä)                  2      
Johan Nilsson             Ramselefors (Vb)               4      
Josefine Olsson           Flundre (Vg)                          
Kenneth Lind              Eda (Vä)                       1      
Kristian Rossi            Kalix (No)                            
Lars Ivarsson             Flundre (Vg)                   1      
Leif Jakobsson            Stenungsund (Vs)                      
Lennart Albinsson         Össjö (Sk)                     1      
Lennart Hedberg           Skyllberg (Ör)                 2      
Linda Gustavsson          Umeå (Vb)                      1      
Magnus Johansson          By (Da)                        1      
Magnus Lindquist          I 2 Karlstad (Vä)              1      
Maja Lindberg             Ramselefors (Vb)               2      
Markus Karlsson           Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Marlene Forsell Forsman   Ramselefors (Vb)               1      
Martin Andersson          Skultuna (Vm)                  1      
Martin Gustavsson         Sörby-Odensberg (Vg)                  
Mattias Strömnes          Skultuna (Vm)                         
Mikael Hermansson         Mönsterås (Sm)                        
Mikael Nilsson            Bromma Solna (St)              2      
Mikael Olsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Niklas Larsson            Storfors (Vä)                  2      
Peter Lundqvist           Ununge (St)                    1      
Peter U Larsson           Vaksala (Up)                   1      
Rasmus Eriksson Widfors   Haraker (Vm)                   1      
Rebecka Andersson         Loos (Gä)                      1      
Roger Hjälström           Ununge (St)                    1      
Stefan Nielsen            Loshult (Sk)                   1      
Stefan Thorin             Umeå (Vb)                      1      
Sven Fäldt                Storfors (Vä)                  1      
Sören Andersson           Öregrund-Gräsö (Up)                   
Tim Knoblauch             I 2 Karlstad (Vä)              1      
Tobias Skelander          Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Tomas Johannesson         Dals Ed (Vs)                   1      
Tomas Karlsson            Harestad (Vs)                  1      

Klass G 3
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Agne Pettersson           Kisa (Ös)                             
Alexandra Klåvus          Skultuna (Vm)                  1      
Anders Carlsson           Norsholm (Ös)                  2      
Anders Hansson            Öved-Östraby (Sk)                     
Anders Hellmér            Karlsborg (Vg)                 1      
Anders Lennartsson        Bromma Solna (St)              2      
Anders Magnusson          Ålem (Sm)                      1      
Anders Wahlberg           Mönsterås (Sm)                 2      
Andreas Wistrand          Sala (Vm)                      1      
Andres Delgado            Norrköping (Ös)                       
Björn Bjarnason           Värnamo (Sm)                          
Cecilia Lindberg          Ka2 (Bl)                              
Daniel Åkerström          Sala (Vm)                             
Darija Radisic            Rättvik (Da)                          
Eddie Johansson           Värnamo (Sm)                          
Emil Björndahl            Kvistbro (Ör)                         
Eric Ericsson             Löderup (Sk)                          
Erik Eriksson             Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Erik Wärn                 Norrtälje (St)                        
Fabian  Hedén-Svensson    Skultuna (Vm)                         
Felicia Andersson         Loos (Gä)                             
Fredrik Halvardsson       Edsbjörke (Vä)                 2      
Fredrik Lindvall          Loshult (Sk)                   1      
Gisela Lindqvist          Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Göran Carlsson            Össjö (Sk)                     1      
Göran Larsson             Lomma (Sk)                            
Hans Arnkvist             Gräsmark (Vä)                         
Ingemar Högdahl           Tämta (Vg)                            
Jesper Nöhr               Bälgviken (Sö)                 2      
Jimmy Ågesjö              Karlsborg (Vg)                 1      
Joel Nyman                Karlstad-Ulvsby (Vä)                  
Johan Andersson           Löderup (Sk)                   1      
Johan Dahlberg            Karlstad-Ulvsby (Vä)           3      
Johan Gustavsson          Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Johan Olsson              Flundre (Vg)                   1      
Johannes Ek               Kalix (No)                            
Jonas Andersson           Harestad (Vs)                  1      
Jörgen Troedsson          Lomma (Sk)                            
Kjell Knutsson            Vaksala (Up)                   1      
Lars-Gunnar Marklund      S 3 Boden (No)                 2      
Lennart Sundh             Söderala (Gä)                         
Linus Eriksson            Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Louise Rosell             Algutsrum (Sm)                 1      
Magnus Ekdahl             Simonstorp (Ös)                       
Malin Svahn               Simonstorp (Ös)                       
Marcus Lindén             Hyllstofta (Sk)                1      
Marcus Ollas              Rättvik (Da)                   1      
Maria Hägglund            Ramselefors (Vb)               3      
Marie Wingård             Ramselefors (Vb)               3      
Mathias Fredriksson       Ramselefors (Vb)               6      
Mats Österlund            Ramselefors (Vb)               4      
Mattias Lampinen          S 3 Boden (No)                 2      
Mattias Nordlander        Ka2 (Bl)                              
Mattias Sandén            Piteå (No)                            
Mattias Träff             Norsholm (Ös)                  1      
Mikael Andersson          Gamleby (Sm)                          
Mikael Blom               Vaksala (Up)                          
Mikael Carlsson           Bälgviken (Sö)                        
Niklas Hallberg           Bromma Solna (St)              2      
Ola Persson               Hyllstofta (Sk)                1      
Peter Eriksson            Sala (Vm)                      1      
Peter Hjort               Norsholm (Ös)                  1      
Rikard Elmlund            Ka2 (Bl)                              
Rolf Lindgren             Turinge (St)                   1      
Samuel Petersson          Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Sven Edlund               Piteå (No)                            
Sven Jeppsson             Loshult (Sk)                          
Sven Ola Jönsson          Löderup (Sk)                          
Sören Jonsson             Barne-Åsaka (Vg)                      
Therese Melander          S 3 Boden (No)                 2      
Thomas Ottosson           Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Tom Ågren                 Turinge (St)                   1      
Tomas Strömberg           Vännäs (Vb)                           
Tore Jakobsson            S 3 Boden (No)                        
Ulf Carlsson              Turinge (St)                   1      

Klass G 2
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Alexander Klanfar         Norsholm (Ös)                         
Alexander Skau            Arvika (Vä)                           
Anders Backlund           Gideå (Vn)                     1      
Anders Bsernström         Norrtälje (St)                        
Anders Rahm               Essunga (Vg)                          
Anders Sundlöv            Överum (Sm)                           
Anders Ödmark             Gideå (Vn)                     1      
Andre Engström            Piteå (No)                            
Andreas Andersson         I 21 Sollefteå (Vn)                   
Andreas Andersson         Norsholm (Ös)                         
Ann-Charlotte Axelsson    Kvistbro (Ör)                         
Anna Grönlund             Piteå (No)                     1      
Beatrice Andersson        Ramselefors (Vb)               5      
Bernt Edvinsson           Kärda (Sm)                            
Berth Nilsson             Gideå (Vn)                            
Christian Lindberg        Gideå (Vn)                     2      
Dan Nilsson               Rönnskär (Vb)                         
Daniel Erixon             Skyllberg (Ör)                        
David Stadig              Fagersta (Vm)                         
Denny Johansson           Rönnskär (Vb)                         
Emil Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Emil Tapper               Skogstibble skf (Up)           1      
Erik Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Erik Westling             Bollnäs (Gä)                          
Fredrik Rydberg           Värnamo (Sm)                          
Göran Skoglund            Bollnäs (Gä)                          
Hanna Johansson           Umeå (Vb)                             
Heiko Zinke               Edsbjörke (Vä)                 2      
Helena Dreyer             Umeå (Vb)                             
Hugo Svedström            Östhammar (Up)                 1      
Jan Ollas                 Rättvik (Da)                          
Jan Strand                Össjö (Sk)                            
Jens Börjesson            Gideå (Vn)                            
Jens-Erik Vesturlid       Norrtälje (St)                        
Joel Olsson               Kvistbro (Ör)                  1      
John-Erik Jansson         Söderala (Gä)                         
Jonas Lundman             Norrtälje (St)                        
Kjell-Erik Norlander      Löderup (Sk)                          
Kristian Ravantti         Överum (Sm)                           
Kristofer Johansson       Överum (Sm)                           
Lars-Olov Björkvist       Säfsnäs (Da)                          
Magnus Gerhardsson        Kvistbro (Ör)                         
Martin Blombäck           Piteå (No)                     1      
Mats Dahl                 Överum (Sm)                           
Mats Wirskog              Överum (Sm)                           
Mattias Eriksson          Ramselefors (Vb)               6      
Mattias Näslund           Ramselefors (Vb)               6      
Michael Johansson         Överum (Sm)                           
Mikael Nilsson            Överum (Sm)                           
Niklas Lindmark           By (Da)                        1      
Oscar Johansson           Jönköping (Sm)                        
Pasi Tanskanen            Norsholm (Ös)                  2      
Patrik Andersson          Överum (Sm)                           
Per Hede                  Sala (Vm)                             
Peter Torgeby             Piteå (No)                            
Petter Ivarsson           Loos (Gä)                             
Pierre Gustafsson         Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Richard Tranberg          Skogstibble skf (Up)           1      
Ronny Svensson            Söderala (Gä)                         
Simon Holmqvist           Skyllberg (Ör)                        
Simon Ness                Arvika (Vä)                           
Stefan Wahlström          Gideå (Vn)                     1      
Thommy Jonasson           Älmhult (Sm)                          
Tom Jonsson               Gideå (Vn)                     2      
Tommy Nilsson             Norrtälje (St)                        
Urban Morfeldt            Eda (Vä)                              
Viktor Kelkkanen          Ka2 (Bl)                              
Åke Strömberg             Gideå (Vn)                     2      

Klass G 55
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Alexandersson      Rosersberg (St)                       
Anders Assmundsgård       Essunga (Vg)                          
Anders Carlsson           Össjö (Sk)                     1      
Anders Dahlberg           Säfsnäs (Da)                          
Anders Johansson          Kisa (Ös)                             
Bengt Hansson             Bromölla (Sk)                  1      
Bert-Ove Hägglund         Ramselefors (Vb)               4      
Björn Pålson              Norrtälje (St)                        
Christer Bergström        Edsbjörke (Vä)                        
Christer Fritiofsson      Tämta (Vg)                            
Christer Pettersson       Aspa-Gusselby (Ör)                    
Conny Eriksson            Mönsterås (Sm)                 2      
Göran Herbertsson         Loshult (Sk)                   1      
Göran Hägg                Bälgviken (Sö)                 2      
Hans Hägglund             Skultuna (Vm)                  1      
Hans Karlsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Håkan Hertzman            Algutsrum (Sm)                 1      
Håkan Jansson             Säfsnäs (Da)                   1      
Håkan Persson             Vilhelmina (Vb)                       
Ingemar Karlsson          Skyllberg (Ör)                 1      
Ingemar Månsson           Helsingborg (Sk)                      
Jan Halling               Sthlm Central (St)                    
Jan Johansson             Rommehed (Da)                         
Jan Thomasson             Ängelholms (Sk)                1      
Jan-Erik Fäldt            Storfors (Vä)                  1      
Jan-Ola Olsson            Öved-Östraby (Sk)              1      
Jan-Olof Lampinen         S 3 Boden (No)                 1      
Jarmo Marjala             I 21 Sollefteå (Vn)                   
Joakim Nordlund           Kalix (No)                     1      
Johan Jürss               Östra Vingåker (Sö)                   
Johan Lindberg            Dagstorp (Sk)                         
Johnny Wallberg           Loos (Gä)                             
Jörgen Gustafsson         Varberg (Ha)                          
Jörgen Wadell             Kisa (Ös)                             
Kenneth Erixon            Skyllberg (Ör)                 2      
Kenneth Siekas            Överum (Sm)                           
Kent Svensson             Tämta (Vg)                            
Kim Holtegaard            Södertelge (St)                       
Krister Stavbom           Stockholm Amatör (St)                 
Lars Dahlberg             Säfsnäs (Da)                   1      
Lars Hedlund              Edsbjörke (Vä)                 1      
Lars Hermansson           Kisa (Ös)                             
Lars Lindgren             Fagersta (Vm)                         
Lars Ryden                Rommehed (Da)                         
Leif Gabrielsson          Lit (Jä)                              
Leif Sandberg             Kalix (No)                     1      
Lennart Eriksson          Ängelholms (Sk)                1      
Margareta Ottosson        Bromma Solna (St)              1      
Mats Kågström             Piteå (No)                            
Mats Svahn                Simonstorp (Ös)                       
Matti Ranta               Överum (Sm)                           
Mikael Börjesson          Kvistbro (Ör)                         
Mikael Svensson           Ängelholms (Sk)                1      
Ola Lundström             I 19/A 9 Boden (No)            1      
Ove Johansson             Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Ove Sjögren               Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Per Claesson              Mönsterås (Sm)                 2      
Per-Arne Persson          Piteå (No)                            
Per-Erik Haraldsson       Karlstad-Ulvsby (Vä)           3      
Robert Ek                 Kalix (No)                            
Roger Andersson           S 3 Boden (No)                 1      
Rune Bäckman              Skultuna (Vm)                         
Sonny Grandin             Haraker (Vm)                          
Stefan Jonasson           Hogdal (Jä)                           
Stefan Sjöberg            Rättvik (Da)                   1      
Stefan Stålhandske        Skyllberg (Ör)                 3      
Stig Karlsson             Ålem (Sm)                      1      
Sven-Gunnar Ivars         Skultuna (Vm)                         
Thomas Jansson            Kvistbro (Ör)                         
Tomas Johansson           Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Tommy Isaksson            I 19/A 9 Boden (No)            1      
Torbjörn Ericson          Haraker (Vm)                   1      
Ulf Gunterberg            Tämta (Vg)                            
Ulf Söderström            Karlstad-Ulvsby (Vä)           3      
Wolter Stackelberg        Överum (Sm)                           

Klass G 65
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Aimo Pekkala              Skyllberg (Ör)                 2      
Alf Edin                  Ale (No)                              
Anders Andersson          I 21 Sollefteå (Vn)                   
Anette Dahlenius          Trosa-Vagnhärad (Sö)                  
Bengt Andersson           I 21 Sollefteå (Vn)                   
Bengt Bengtsson           Tyringe (Sk)                          
Bengt Lundgren            Haraker (Vm)                   1      
Bengt Myrberg             Skogstibble skf (Up)           1      
Bengt Palmgren            By (Da)                        1      
Bengt-Olov Valldemo       Ultuna (Up)                           
Bertil Antonsson          Säfsnäs (Da)                   1      
Björn Kolmbäck            Turinge (St)                          
Bo Allansson              Stenungsund (Vs)                      
Bo Eriksson               Gullbergs Härad (Ös)                  
Bo Knoblauch              Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Börje Forsberg            Östhammar (Up)                 1      
Conny Axberg              Skyllberg (Ör)                 3      
Dan-Ivan Karlsson         Ramselefors (Vb)               1      
Donald Johansson          Ale (No)                              
Gunder Häggström          Rundvik (Vb)                          
Göran Berkelund           Södertelge (St)                1      
Göran Jansson             Vaksala (Up)                          
Göran Myhrberg            Öregrund-Gräsö (Up)                   
Hans Drugge               Österhaninge (St)                     
Helen Lennartsson         Löderup (Sk)                   1      
Henry Häggström           Rundvik (Vb)                          
Henry Lindström           I 19/A 9 Boden (No)            1      
Inger Blockmar            Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Jan Listh                 Söderala (Gä)                         
Jan-Erik Karlsson         Ramselefors (Vb)               2      
Jan-Olof Svensson         Edsbjörke (Vä)                 1      
Jim Karlsson              I 19/A 9 Boden (No)                   
Jouko  Räsänen            Södertelge (St)                1      
Kai Hellmér               Karlsborg (Vg)                 1      
Kent Ottosson             Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Kent Wallin               Bromölla (Sk)                         
Kjell Fridh               Skyllberg (Ör)                 3      
Kjell Ivarsson            Flundre (Vg)                   1      
Kjell Lind                Bälinge-jumkil (Up)                   
Lars Göran Lundqvist      Ununge (St)                           
Lars Lennartsson          Löderup (Sk)                   1      
Lars Rooth                Bromölla (Sk)                         
Leif Danielsson           Värnamo (Sm)                          
Leif Gustavsson           Sörby-Odensberg (Vg)                  
Leif Hedlund              Skultuna (Vm)                         
Lennart Karlsson          Dals Ed (Vs)                   1      
Lennart Pree              Stockholm Amatör (St)                 
Magnus Hess               Norsholm (Ös)                  1      
Maj-Britt Wallin          Bromölla (Sk)                  1      
Mats Gustavsson           Varberg (Ha)                          
Ronnie Bjuvegård          Bromölla (Sk)                  1      
Sture Tibblin             Sthlm Central (St)                    
Sune Påhls                Rättvik (Da)                   1      
Sören Sjögren             Öregrund-Gräsö (Up)            1      
Tom Olsson                Rommehed (Da)                  1      
Uno Johansson             Lekvattnet-Torsby (Vä)                
Urban Magnusson           Häggenå (Jä)                          
Åke Af Bjerke´n           Haraker (Vm)                          
Åke Arbrink               Rosersberg (St)                       

Klass G 75
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Börje Nilsson             Östhammar (Up)                 1      
Göran Andersson           By (Da)                               
Göran Sjödin              I 21 Sollefteå (Vn)                   
Gösta Henriksson          Skyllberg (Ör)                        
Göte Rydstedt             Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Hans Eriksson             Sala (Vm)                             
Hans Olsson               Norsholm (Ös)                  2      
Hans Östensson            Rönnskär (Vb)                         
Henry Ottosson            Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Håkan Lidman              Piteå (No)                     1      
Ivar Ahlberg              Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Jan Norlander             Skultuna (Vm)                         
Kjell Liljeblad           Rosersberg (St)                       
Lars-Erik Isaksson        Skarpsskf Sthlm (St)                  
Leif Andersson            Kvistbro (Ör)                         
Leif Janzon               Algutsrum (Sm)                 1      
Stanislaw Brosowski       Bromma Solna (St)                     
Sven-Erik Persson         Södertelge (St)                       
Tore Lundström            Lit (Jä)                              
Valter Gustavsson         Tämta (Vg)                            
Östen Tarland             Eslöv (Sk)                            

Klass G 1
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Alexander Filipsson       Vilhelmina (Vb)                       
Andreas Dahl              Tvååker (Ha)                          
Anton  Persson            Södertelge (St)                1      
Axel Assmundsgård         Essunga (Vg)                          
Christel Hedström         Ängelholms (Sk)                2      
Clara Gustafsson          Lekvattnet-Torsby (Vä)                
Erik Lindberg             Dagstorp (Sk)                         
Erik Persson              Södertelge (St)                       
Frans Sislak              Barne-Åsaka (Vg)                      
Fredrik Enström           Sala (Vm)                             
Hazem Bdair               Ununge (St)                           
Isak Johansson Hede       Sala (Vm)                             
Jan-Åke Sundin            Edsbjörke (Vä)                        
Jeanie Kristensen         Hyllstofta (Sk)                1      
Jimmy Jacobsson           Oskarshamn (Sm)                       
Johan Jern                Ängelholms (Sk)                2      
Johan Sandström           Barne-Åsaka (Vg)                      
John Rosell               Dalstorp (Vg)                         
Jonas Bergström           Gräsmark (Vä)                         
Kawar Betkari             Oskarshamn (Sm)                       
Kim Pehrsson              Löderup (Sk)                          
Lars Brännström           Barne-Åsaka (Vg)                      
Magnus Sjöberg            Oskarshamn (Sm)                       
Magnus Söderlund          Tämta (Vg)                            
Marcus Hallén             Barne-Åsaka (Vg)                      
Marcus Stig               Barne-Åsaka (Vg)                      
Nicklas Andersson         Harestad (Vs)                  1      
Oscar Fungmark            Oskarshamn (Sm)                       
Peter Eriksson            Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Robert Johannisson        Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Robin Nilsson             Oskarshamn (Sm)                       
Ronny Westad              Trosa-Vagnhärad (Sö)                  
Sebastian Petersfäldt     Harestad (Vs)                         
Stefan Eriksson           Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Thomas Elmberg            Ununge (St)                           
Tomas Hallen              Essunga (Vg)                          
Totte Gustafsson          Oskarshamn (Sm)                       
Ulf Thörnquist            Ängelholms (Sk)                2      

Klass G 13-15
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Adam Biskop               Ålem (Sm)                             1
Albin Sislak              Barne-Åsaka (Vg)                      
Alfons Sislak             Barne-Åsaka (Vg)                      
Alfred Nybom              Ramselefors (Vb)               5      1
Alvin Jonasson            Eda (Vä)                       1      1
David Rahm                Essunga (Vg)                          
Eddie Andersson           Loos (Gä)                             
Edvin Strömberg           Vännäs (Vb)                           
Elis Enström              Sala (Vm)                      1      
Ellen Jansson             Söderala (Gä)                         
Ellie Frennesson          Ramselefors (Vb)               5      1
Freja Gärdestam           Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Gabriel Wallberg          Tvååker (Ha)                          
Gustav Lindhagen          Ålem (Sm)                             1
Gustaw Einefors           Värnamo (Sm)                          
Isac Jegerud Melby        Eda (Vä)                              
Jacob Pettersson          Ka2 (Bl)                              
Jennifer Gustafsson       Ramselefors (Vb)               2      1
Johan Andersson           Eda (Vä)                              1
Liam Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                        
Linus Björkvist           Säfsnäs (Da)                          
Linus Esbjörnsson         Tvååker (Ha)                          
Marcus Ryden              Rommehed (Da)                         
Mathilda Gustafsson       Bromma Solna (St)              1      
Nikola Javanovic          Södertelge (St)                       
Nils Yderström            Södertelge (St)                       
Oscar Hellqvist           Eda (Vä)                              
Oscar Morfeldt            Eda (Vä)                       1      1
Rasmus Jagerstål          Löberöd (Sk)                          
Rasmus Rydberg            Värnamo (Sm)                          
Ricky Ståhl               Ålem (Sm)                             
Robin Abramsson           Sala (Vm)                             
Theo Lundgren             Dalstorp (Vg)                         
Theo Persson              Ålem (Sm)                             1
Theodor Ekstam            Bromma Solna (St)              1      
Wilhelm Andersson/norderforsDalstorp (Vg)                         
Sponsorer
SvD2020
 

<< Startsida