Bild: Skytt SvD Riksskyttetävling 2020  
Sökning resultat
Välj tävling:   Välj kategori:   Skriv in sökning:    
     
Sökning fullständiga resultat SvD riksskyttetävling 2020
Tävling: Korthåll  Kategori: Namn  Sökord: *oh*
(Listat: 2020-12-03 05:15:50)
Klass: E
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johanna Nyman   Ängelholms   249
10   Anders Johansson   Beted   247
19   Lotten Johansson   Ramselefors   245
48   Johan Gustavsson   Karlstad-Ulvsby   238
Klass: 4
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Oscar Johansson   Jönköping   244
14   Emma Johansson   Ramselefors   240
25   Niklas Johansson   Ramselefors   238
35   Johan Larsson   Storfors   236
39   Johan Nilsson   Ramselefors   235
45   Johannes Ek   Kalix   233
47   Maria Johansson   Motala   232
49   Björn Johansson   Kvistbro   231
51   Johan Andersson   Löderup   226
Klass: 3
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Tomas Johannesson   Dals Ed   241
11   Eddie Johansson   Värnamo   238
15   Bo Ohlsson   Krokek   237
24   Anna Johansson   Rommehed   235
34   Johan Dahlberg   Karlstad-Ulvsby   231
50   Johannekie Schnetler   Stockholm Amatör   223
Klass: 2
 Plac  Namn  Förening  Resultat
17   Robert Johansson   Rönnskär   237
30   Helen Johansson    Algutsrum   231
38   Denny Johansson   Rönnskär   226
54   Johan Gran   Rönnskär   210
Klass: 1
 Plac  Namn  Förening  Resultat
10   Yashar Mohammed   Göteborg   230
16   Robert Johannisson   Hangelösa-Lundsbrunn   222
17   Carina Johansson   Gällivare   222
22   Johan Stål   Essunga   220
28   Johan Jern   Ängelholms   217
32   Johan Wessling   Ununge   213
Klass: 55
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Mikael Johansson   Jönköping   245
25   Jan Johansson   Rommehed   238
26   Johan Lindberg   Dagstorp   238
38   Göran Johansson   Skultuna   232
59   Teddy Johansson   Rimbo   224
69   Johnny Wallberg   Hogdal   0
Klass: 65
 Plac  Namn  Förening  Resultat
12   Donald Johansson   Ale   239
48   Hannu Koho   Stockholm Amatör   220
Klass: 75
 Plac  Namn  Förening  Resultat
22   Erling Johansson   Forshälla/Torp   224
Klass: 17
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johan Thelander   Dagstorp   248
15   Isak Johansson Hede   Sala   242
26   Hanna Johansson   Umeå   236
57   Sara Johansson   Kalmar-Läckeby   223
Klass: 15
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Jesper Johansson   Dagstorp   243
11   Emma Johansson   Motala   242
Klass: 13
 Plac  Namn  Förening  Resultat
33   Joel Johansson   Tvååker   232
Klass: 11
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johan Utsi Häggrud   Gällivare   233
 Sam Bohman   Hyllstofta   213
Klass: Ö
 Plac  Namn  Förening  Resultat
 Johnny Källman   Kalmar-Läckeby   245
34   Marie Johansson   Kisa   231
47   Johan Wedlund   Rommehed   225
48   Bernt Ohlsson   Algutsrum   225
62   Lars Johansson   Motala   216
67   Johan Sjögren   Bogsta   214
69   Johan Liljehult   Arboga   212
77   John Christensen   Hyllstofta   202
88   Johan Nylinder   Krokek   0
 
Stäng sökning | Till söknings start | Klicka här för utskrifts vänlig sida
 
Vid frågor eller felanmälan skicka e-post till:
info@svdskytte.se