Sökning fullständiga resultat SvD riksskyttetävling 2020
Tävling: Korthåll  Kategori: Namn  Sökord: an*
(Listat: 2020-12-03 05:08:24)

Klass: E
Plac Namn                      Förening                     Res.
 10  Anders Johansson          Beted                         247
 12  Anders Jonsson            Gällivare                    246
 27  Ann-Sofie Wendle          Almunge-Länna                244
 36  Andreas Lindell           Össjö                       242
 39  Anders Petersson          Älmhult                      241
 41  Anna Eklöf               Storfors                      241
 42  Andrea Franzen Wallberg   Arvika                        239
Klass: 4
Plac Namn                      Förening                     Res.
  3  Anders Grenius            Botkyrka                      244
 44  Anders Hasselgren         Trosa-Vagnhärad              234
Klass: 3
Plac Namn                      Förening                     Res.
  6  Andreas Hillman           Krokek                        240
 21  Anders Magnusson          Ålem                         235
 24  Anna Johansson            Rommehed                      235
 44  Ann-Charlotte Axelsson    Kvistbro                      226
 52  Anders Roslund            Piteå                        218
Klass: 2
Plac Namn                      Förening                     Res.
  4  Anna Grönlund            Piteå                        242
 17  Andre Engström           Piteå                        237
 59  Anders Bernström         Norrtälje                    187
 61  Ann-Sofie Gustafsson      Lekvattnet-Torsby             0
Klass: 1
Plac Namn                      Förening                     Res.
 36  Ann-Karin Magnusson       Hangelösa-Lundsbrunn         210
 42  Anna-Karin Heidenberg     Tullus                        0
 42  Anton Persson             Södertelge                   0
Klass: 55
Plac Namn                      Förening                     Res.
 45  Anders Carlsson           Össjö                       230
Klass: 65
Plac Namn                      Förening                     Res.
 14  Anne-Sofie Lundquist      Ultuna                        237
 42  Anders Nordin             Julita                        226
Klass: 17
Plac Namn                      Förening                     Res.
 13  Anton Lind                Skoga-Ekshärad               242
 42  Annie Lindberg            Dagstorp                      230
 59  Andreas Dahl              Tvååker                     221
Klass: 13
Plac Namn                      Förening                     Res.
  8  Angelica Eriksson         Ålem                         241
Klass: 11
Plac Namn                      Förening                     Res.
  1  Anton Albrektsson         Åmotfors                     206
  1  Anton Isaksson            Svedala-Börringe             0
Klass: Ö
Plac Namn                      Förening                     Res.
  4  Anna Ahlgren              Sörby-Odensberg              245
  5  Annika Grenander          Ystad                         243
  7  Ann Pettersson            Ystad                         241
  9  Anders Bergström         Åmotfors                     240
 17  Ann-Christin Danielsson   Värnamo                      236
 58  Anders Olsson             Figeholm                      219
 61  Anita Stridsson           Gällivare                    216
 76  Annica Pihl               Finspång                     203
 87  Annica Dahlén            Finspång                     178