<< Startsida

Sponsorer
SvD2021
 

HBERGS
Idrottspriser & Gravyr
 
S V E N S K A  D A G B L A D E T S
Bild: Skytt 99:e riksskyttetävling på
hemmabanor
Tävlingsperiod
5 - 20 juni 2021
 

417 registrerade skyttar till SvD 2021 i bana 6,5mm sorterade klassvis. (listad: 2021-06-17 kl 08.21.24)

Klass G Elit
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Petersson          Älmhult (Sm)                   1      
Anna Eklöv                Storfors (Vä)                  1      
Bengt Jansson             Söderala (Gä)                         
Berit Olsson              Öved-Östraby (Sk)                     
Björn Johansson           Kvistbro (Ör)                  1      
Caroline Törnvall         Vaksala (Up)                   1      
Casper Fredriksson        Ramselefors (Vb)               1      
Daniel Wallberg           Loos (Gä)                      1      
Elin Åhlin                Bälgviken (Sö)                 1      
Göran Åhlin               Bälgviken (Sö)                 1      
Henrik Olsson             Öved-Östraby (Sk)                     
Kasper Svensson           E-b (Vg)                              
Lennart Tibblin           Sthlm Central (St)             1      
Magnus Jansen             Helsingborg (Sk)               1      
Magnus Sträng             Arboga (Vm)                           
Martin Nilsson            Kvistbro (Ör)                  1      
Mathias Gärdestam         Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Matts Hultsved            I 2 Karlstad (Vä)              1      
Olle Gabrielsson          Rommehed (Da)                  1      
Patrik Johansson          Rommehed (Da)                  1      
Roger Hansson             Mönsterås (Sm)                 1      
Stefan Burchardt          Söderala (Gä)                         
Stefan Lundqvist          Ununge (St)                    1      
Tomas Lindblom            Kalix (No)                     1      
Viktor Karlsson           Ålem (Sm)                      1      

Klass G 4
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Andreas Strand            Älmhult (Sm)                   1      
Camilla Gryde´n           Vaksala (Up)                          
Charlotte Karlsson        Dals Ed (Vs)                   1      
Clas Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                 1      
Ella Carlsson             Bälgviken (Sö)                        
Emma Johansson            Ramselefors (Vb)               2      
Fredrik Sandberg          Storfors (Vä)                  1      
Henrik Hagelin            Mönsterås (Sm)                 2      
Håkan Fritz               Landskrona (Sk)                1      
Jamie Hallenstjerna       S 3 Boden (No)                 1      
Jan Danielsson            Skyllberg (Ör)                 3      
Jan Eriksson              Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Jan Moss                  Edsbjörke-Sunne (Vä)           1      
Jesper Nöhr               Bälgviken (Sö)                 1      
Johan Ekstam              I 2 Karlstad (Vä)              1      
Johan Nilsson             Ramselefors (Vb)               2      
Josefine Olsson           Flundre (Vg)                   1      
Kristian Rossi            Kalix (No)                            
Lars Ivarsson             Flundre (Vg)                   1      
Leif Jakobsson            Stenungsund (Vs)                      
Lennart Albinsson         Össjö (Sk)                     1      
Linda Gustavsson          Umeå (Vb)                      1      
Maja Lindberg             Ramselefors (Vb)               3      
Markus Karlsson           Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Marlene Forsell Forsman   Ramselefors (Vb)               1      
Martin Andersson          Skultuna (Vm)                  1      
Mattias Nordlander        Ka2 (Bl)                       1      
Mattias Strömnes          Skultuna (Vm)                  1      
Mikael Fors               Helsingborg (Sk)               1      
Mikael Nilsson            Bromma Solna (St)              1      
Mikael Olsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Patrik Klasson            Helsingborg (Sk)                      
Peter Andersson           Eslöv (Sk)                            
Peter Lundqvist           Ununge (St)                    1      
Peter U Larsson           Vaksala (Up)                   1      
Rasmus Eriksson Widfors   Haraker (Vm)                   1      
Rebecka Andersson         Loos (Gä)                      1      
Rikard Elmlund            Ka2 (Bl)                       1      
Roger Hjälström           Ununge (St)                    1      
Stefan Nielsen            Loshult (Sk)                   1      
Stefan Thorin             Umeå (Vb)                             
Sven Fäldt                Storfors (Vä)                         
Tim Knoblauch             I 2 Karlstad (Vä)              1      
Tobias Mossberg           Löberöd (Sk)                   1      
Tobias Skelander          Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Tomas Karlsson            Harestad (Vs)                  1      
Tommy Andersson           Sandby gårdby (Sm)             2      

Klass G 3
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Alexandra Klåvus          Skultuna (Vm)                         
Anders Carlsson           Norsholm (Ös)                  2      
Anders Hansson            Öved-Östraby (Sk)                     
Anders Hellmér            Karlsborg (Vg)                 1      
Anders Magnusson          Ålem (Sm)                      1      
Andre Engström            Piteå (No)                            
Andreas Wistrand          Sala (Vm)                      1      
Andres Delgado            Norrköping (Ös)                1      
Axel Hansson              Landskrona (Sk)                       
Cecilia Lindberg          Ka2 (Bl)                              
Christel Hedström         Ängelholms (Sk)                1      
Christer Andersson        Sandby gårdby (Sm)             2      
Daniel Åkerström          Sala (Vm)                             
Darija Radisic            Rättvik (Da)                          
Emil Björndahl            Kvistbro (Ör)                  1      
Eric Ericsson             Löderup (Sk)                   1      
Erik Eriksson             Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Erik Lindberg             Dagstorp (Sk)                         
Erik Wärn                 Norrtälje (St)                        
Fabian  Hedén-Svensson    Skultuna (Vm)                         
Fredrik Lindvall          Loshult (Sk)                          
Gisela Lindqvist          Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Göran Carlsson            Össjö (Sk)                            
Hans Arnkvist             Gräsmark (Vä)                         
Heiko Zinke               Edsbjörke-Sunne (Vä)                  
Jimmy Ågesjö              Karlsborg (Vg)                 1      
Joakim Arnkvist           Gräsmark (Vä)                         
Joel Nyman                Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Johan Andersson           Löderup (Sk)                          
Johan Gustavsson          Karlstad-Ulvsby (Vä)           2      
Johan Lövgren             Rättvik (Da)                          
Johannes Ek               Kalix (No)                            
Jonas Andersson           Harestad (Vs)                  1      
Kjell Knutsson            Vaksala (Up)                   1      
Lars-Gunnar Marklund      S 3 Boden (No)                        
Lasse Åkesson             Össjö (Sk)                     1      
Lennart Sundh             Söderala (Gä)                         
Linus Eriksson            Delsbo-Bjuråker (Gä)           1      
Louise Rosell             Algutsrum (Sm)                 1      
Magnus Linnros            Bäckseda (Sm)                  1      
Marcus Lindén             Hyllstofta (Sk)                       
Maria Hägglund            Ramselefors (Vb)               3      
Marie Wingård             Ramselefors (Vb)               1      
Mathias Fredriksson       Ramselefors (Vb)               4      
Mats Österlund            Ramselefors (Vb)               4      
Mattias Sandén            Piteå (No)                            
Mattias Träff             Norsholm (Ös)                  1      
Mikael Andersson          Gamleby (Sm)                          
Mikael Pettersson         Norrköping (Ös)                1      
Niclas Eriksson           Kristinehamn (Vä)                     
Ola Persson               Hyllstofta (Sk)                       
Peter Eriksson            Sala (Vm)                      1      
Peter Hjort               Norsholm (Ös)                  1      
Peter Mård                Sandby gårdby (Sm)             1      
Peter Torgeby             Piteå (No)                            
Rolf Lindgren             Turinge (St)                   1      
Ronny Nilsson             Piteå (No)                     1      
Sven Edlund               Piteå (No)                            
Sven Jeppsson             Loshult (Sk)                   1      
Sven Ola Jönsson          Löderup (Sk)                          
Sören Jonsson             Barne-Åsaka (Vg)                      
Therese Melander          S 3 Boden (No)                        
Thomas Ottosson           Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Thommy Jonasson           Älmhult (Sm)                   1      
Tom Ågren                 Turinge (St)                   1      
Tomas Nordgren            Norrtälje (St)                        
Ulf Carlsson              Turinge (St)                   1      
Ulf Hansson               Landskrona (Sk)                1      
Viktor Kelkkanen          Ka2 (Bl)                       1      

Klass G 2
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Albin Sandmark            Christianstad (Sk)                    
Alexander Klanfar         Norsholm (Ös)                         
Anders Backlund           Gideå (Vn)                     1      
Anders Bsernström         Norrtälje (St)                        
Anders Rahm               Essunga (Vg)                          
Anders Ödmark             Gideå (Vn)                     1      
Andreas Andersson         I 21 Sollefteå (Vn)                   
Andreas Andersson         Norsholm (Ös)                         
Anna Grönlund             Piteå (No)                     1      
Anna Strand               Sthlm Central (St)                    
Beatrice Andersson        Ramselefors (Vb)               5      
Bo Ohlsson                Sandby gårdby (Sm)             1      
Christian Wrennstad       Ängelholms (Sk)                1      
Cristian Carlsson         Sandby gårdby (Sm)             1      
Dan Nilsson               Rönnskär (Vb)                         
Daniel Björk              Löberöd (Sk)                          
Daniel Norberg            Essunga (Vg)                          
Denny Johansson           Rönnskär (Vb)                         
Emil Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Emma Olsson               Löberöd (Sk)                   1      
Erik Alakulju             Nyköping (Sö)                         
Erik Westling             Bollnäs (Gä)                          
Fredrik Harbe             Skyllberg (Ör)                        
Fredrik Johansson         Barne-Åsaka (Vg)                      
Hanna Johansson           Umeå (Vb)                      1      
Helena Dreyer             Umeå (Vb)                      1      
Hugo Svedström            Östhammar (Up)                 1      
Håkan Karlsson            Skyllberg (Ör)                        
Jan Strand                Össjö (Sk)                            
Jan-Anders Nolemo         Skultuna (Vm)                         
Jan-Åke Sundin            Edsbjörke-Sunne (Vä)           1      
Jennifer Gustafsson       Ramselefors (Vb)               3      
Jens-Erik Vesturlid       Norrtälje (St)                        
Jesper Myrkvist           Stockholm Amatör (St)          2      
Joakim Östensson          Rönnskär (Vb)                         
Joel Olsson               Kvistbro (Ör)                         
Johan Jern                Ängelholms (Sk)                2      
Johan Nilsson             Bromölla (Sk)                  1      
Johan Wedlund             Rommehed (Da)                         
John-Erik Jansson         Söderala (Gä)                         
Jonas Lundman             Norrtälje (St)                        
Karin Karlsson            Norrtälje (St)                        
Kjell-Erik Norlander      Löderup (Sk)                          
Kristofer Johansson       Överum (Sm)                    1      
Lars Nordvall             Ramselefors (Vb)                      
Magnus Gerhardsson        Kvistbro (Ör)                         
Magnus Söderlund          Tämta (Vg)                            
Marcus Ryden              Rommehed (Da)                  2      
Martin Blombäck           Piteå (No)                            
Mats Dahl                 Överum (Sm)                    1      
Mats Wirskog              Överum (Sm)                           
Mattias Eriksson          Ramselefors (Vb)               5      
Mattias Näslund           Ramselefors (Vb)               6      
Michael Johansson         Överum (Sm)                           
Mikael Nilsson            Överum (Sm)                           
Nicklas Jansson           Rommehed (Da)                         
Oscar Johansson           Jönköping (Sm)                        
Pasi Tanskanen            Norsholm (Ös)                  2      
Patrik Andersson          Överum (Sm)                           
Patrik Backe              Löberöd (Sk)                          
Per Hede                  Sala (Vm)                             
Pierre Gustafsson         Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Robert Gustafsson         Bäckseda (Sm)                  1      
Ronny Svensson            Söderala (Gä)                         
Simon Holmqvist           Skyllberg (Ör)                 3      
Stefan Persson            Ängelholms (Sk)                1      
Stefan Wahlström          Gideå (Vn)                     1      
Sven Persson              Stockholm Amatör (St)          2      
Thomas Elmberg            Ununge (St)                           
Thomas Lindsköld          Överum (Sm)                           
Tom Jonsson               Gideå (Vn)                            
Ulf Thörnquist            Ängelholms (Sk)                2      
Åke Strömberg             Gideå (Vn)                            

Klass G 55
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Anders Assmundsgård       Essunga (Vg)                          
Anders Carlsson           Össjö (Sk)                     1      
Anders Dahlberg           Säfsnäs (Da)                          
Ann-Charlotte Axelsson    Kvistbro (Ör)                         
Bengt Hansson             Bromölla (Sk)                  1      
Bert-Ove Hägglund         Ramselefors (Vb)               4      
Björn Pålson              Norrtälje (St)                        
Christer Bergström        Edsbjörke-Sunne (Vä)                  
Christer Berntsson        Varberg (Ha)                   1      
Christer Fritiofsson      Tämta (Vg)                            
Christer Pettersson       Aspa-Gusselby (Ör)                    
Conny Eriksson            Mönsterås (Sm)                 2      
Göran Herbertsson         Loshult (Sk)                   1      
Göran Johansson           Skultuna (Vm)                         
Hans Hägglund             Skultuna (Vm)                  1      
Hans Karlsson             Skyllberg (Ör)                 1      
Håkan Hertzman            Algutsrum (Sm)                 1      
Håkan Jansson             Säfsnäs (Da)                   1      
Ingemar Högdahl           Tämta (Vg)                            
Ingemar Karlsson          Skyllberg (Ör)                 1      
Ingemar Månsson           Helsingborg (Sk)               1      
Jan Bärlund               Stockholm Amatör (St)                 
Jan Halling               Stockholm Amatör (St)          1      
Jan Johansson             Rommehed (Da)                         
Jan Thomasson             Ängelholms (Sk)                       
Jan-Erik Fäldt            Storfors (Vä)                  1      
Jan-Ola Olsson            Öved-Östraby (Sk)                     
Jan-Olof Lampinen         S 3 Boden (No)                 1      
Jarmo Marjala             I 21 Sollefteå (Vn)                   
Jerry Lindström           Kisa (Ös)                             
Joakim Nordlund           Kalix (No)                     1      
Johan Jürss               Östra Vingåker (Sö)                   
Johan Lindberg            Dagstorp (Sk)                         
Johnny Wallberg           Loos (Gä)                      1      
Johny Vadebo              Landskrona (Sk)                1      
Jörgen Gustafsson         Varberg (Ha)                   1      
Jörgen Wadell             Kisa (Ös)                             
Kenneth Erixon            Skyllberg (Ör)                 2      
Kenneth Siekas            Överum (Sm)                           
Kent Svensson             Tämta (Vg)                            
Krister Stavbom           Stockholm Amatör (St)          2      
Lars Dahlberg             Säfsnäs (Da)                   1      
Lars Hedlund              Edsbjörke-Sunne (Vä)           1      
Lars Ryden                Rommehed (Da)                  2      
Leif Gabrielsson          Lit (Jä)                              
Leif Sandberg             Kalix (No)                     1      
Lennart Eriksson          Ängelholms (Sk)                2      
Margareta Ottosson        Bromma Solna (St)              1      
Mats Kågström             Piteå (No)                            
Matti Ranta               Överum (Sm)                           
Mikael Blom               Vaksala (Up)                          
Mikael Börjesson          Kvistbro (Ör)                         
Mikael Svensson           Ängelholms (Sk)                       
Nina Sirelius             Stockholm Amatör (St)                 
Ola Lundström             I 19/A 9 Boden (No)            1      
Ove Johansson             Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Per Claesson              Mönsterås (Sm)                 1      
Per Johansson             Essunga (Vg)                          
Per-Arne Persson          Piteå (No)                            
Robert Ek                 Kalix (No)                            
Roger Andersson           S 3 Boden (No)                 1      
Rune Bäckman              Skultuna (Vm)                         
Sonny Grandin             Haraker (Vm)                          
Stefan Inerfeldt          Lindome-Kungsbacka (Ha)               
Stefan Jonasson           Hogdal (Jä)                           
Stefan Sjöberg            Rättvik (Da)                          
Stig Karlsson             Ålem (Sm)                      1      
Sven Olsson               Rommehed (Da)                  1      
Thomas Jansson            Kvistbro (Ör)                         
Tomas Johannesson         Dals Ed (Vs)                   1      
Tomas Johansson           Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Tommy Isaksson            I 19/A 9 Boden (No)            1      
Torbjörn Ericson          Haraker (Vm)                   1      
Ulf Gunterberg            Tämta (Vg)                            
Ulf Nettelbo              Kvistbro (Ör)                         
Ulf Söderström            Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Wolter Stackelberg        Överum (Sm)                    1      

Klass G 65
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Aimo Pekkala              Skyllberg (Ör)                 2      
Alf Edin                  Ale (No)                              
Anders Andersson          I 21 Sollefteå (Vn)                   
Anette Dahlenius          Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      
Bengt Andersson           I 21 Sollefteå (Vn)                   
Bengt Bengtsson           Tyringe (Sk)                          
Bengt Lundgren            Haraker (Vm)                   1      
Bengt-Olov Valldemo       Vaksala (Up)                          
Berndt Steffen            Frötuna-Rådmansö (St)                 
Bertil Antonsson          Säfsnäs (Da)                   1      
Björn Carlson             Sthlm Central (St)             1      
Björn Kolmbäck            Turinge (St)                          
Bo Allansson              Stenungsund (Vs)                      
Bo Eriksson               Gullbergs Härad (Ös)                  
Bo Knoblauch              Karlstad-Ulvsby (Vä)           1      
Conny Axberg              Skyllberg (Ör)                 2      
Donald Johansson          Ale (No)                              
Göran Andre               Stockholm Amatör (St)          1      
Göran Berkelund           Södertelge (St)                1      
Hans Drugge               Österhaninge (St)                     
Hans Ekman                Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      
Hans Olsson               Norsholm (Ös)                  2      
Helen Lennartsson         Löderup (Sk)                   1      
Henry Lindström           I 19/A 9 Boden (No)            1      
Inger Blockmar            Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Jan Listh                 Söderala (Gä)                         
Jan-Olof Svensson         Edsbjörke-Sunne (Vä)                  
Jim Karlsson              I 19/A 9 Boden (No)                   
Jouko  Räsänen            Södertelge (St)                       
Kai Hellmér               Karlsborg (Vg)                 1      
Kent Ottosson             Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Kjell Ivarsson            Flundre (Vg)                   1      
Lars Göran Lundqvist      Ununge (St)                           
Lars Hermansson           Kisa (Ös)                             
Lars Lennartsson          Löderup (Sk)                   1      
Leif Hedlund              Skultuna (Vm)                         
Leif Svensson             Sandby gårdby (Sm)                    
Lennart Pree              Stockholm Amatör (St)          1      
Magnus Hess               Norsholm (Ös)                  1      
Mats Gustavsson           Varberg (Ha)                   1      
Rolf Eriksson             Essunga (Vg)                          
Ronnie Bjuvegård          Bromölla (Sk)                  1      
Sture Tibblin             Sthlm Central (St)             1      
Sune Påhls                Rättvik (Da)                          
Tom Olsson                Rommehed (Da)                  2      
Tomas Svensson            Sandby gårdby (Sm)             2      
Uno Johansson             Lekvattnet-Torsby (Vä)                
Urban Magnusson           Häggenå (Jä)                          
Åke Af Bjerke´n           Haraker (Vm)                   2      
Åke Arbrink               Rosersberg (St)                       

Klass G 75
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Bengt Borgenport          Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Börje Forsberg            Östhammar (Up)                 1      
Börje Nilsson             Östhammar (Up)                 1      
Dan-Ivan Karlsson         Ramselefors (Vb)               2      
Göran Jansson             Vaksala (Up)                          
Göran Sjödin              I 21 Sollefteå (Vn)                   
Gösta Henriksson          Skyllberg (Ör)                        
Göte Rydstedt             Skarpsskf Sthlm (St)                  
Hans Eriksson             Sala (Vm)                             
Hans Östensson            Rönnskär (Vb)                         
Henry Ottosson            Lekvattnet-Torsby (Vä)         1      
Håkan Lidman              Piteå (No)                     1      
Ivar Ahlberg              Skarpsskf Sthlm (St)           1      
Jan Norlander             Skultuna (Vm)                         
Jan-Erik Karlsson         Ramselefors (Vb)               5      
Kjell Fridh               Skyllberg (Ör)                 3      
Lars-Erik Isaksson        Skarpsskf Sthlm (St)                  
Leif Andersson            Kvistbro (Ör)                         
Leif Janzon               Algutsrum (Sm)                 1      
Lennart Karlsson          Dals Ed (Vs)                   1      
Stefan Jakobsson          Göteborg (Vs)                         
Sven-Erik Persson         Södertelge (St)                       
Tore Lundström            Lit (Jä)                              
Valter Gustavsson         Tämta (Vg)                            
Wolfgang Voge             Ramselefors (Vb)               6      
Östen Tarland             Eslöv (Sk)                            

Klass G 1
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Adam Biskop               Ålem (Sm)                             
Alexander Hiulumäki       Norrköping (Ös)                1      
Andreas Dahl              Tvååker (Ha)                          
Anton  Persson            Södertelge (St)                1      
Erik Persson              Södertelge (St)                       
Filip Jansson             Söderala (Gä)                         
Frans Sislak              Barne-Åsaka (Vg)                      
Fredrik Enström           Sala (Vm)                             
Fredrik Lindberg          Delsbo-Bjuråker (Gä)           2      
Isak Johansson Hede       Sala (Vm)                             
Jon Forsgren              Ramselefors (Vb)               6      
Jonas Bergström           Gräsmark (Vä)                         
Kim Pehrsson              Löderup (Sk)                          
Klara Johansson           Barne-Åsaka (Vg)                      
Luigi De Barone           Barne-Åsaka (Vg)                      
Magnus Jonasson           Haraker (Vm)                          
Magnus Nordlund           Kalix (No)                            
Mats Kristensson          Haraker (Vm)                   2      
Mats Tillbom              Trosa-Vagnhärad (Sö)                  
Nicklas Andersson         Harestad (Vs)                  1      
Nils Yderström            Södertelge (St)                1      
Peter Hedin               Harestad (Vs)                         
Robert Johannisson        Hangelösa-Lundsbrunn (Vg)             
Ronny Westad              Trosa-Vagnhärad (Sö)           1      
Sebastian Petersfäldt     Harestad (Vs)                         
Stefan Eriksson           Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Stefan Persson            Söderala (Gä)                         
Sture Berglund            Haraker (Vm)                   2      
Sven Persson              Löderup (Sk)                          
Tony Hafner               Trosa-Vagnhärad (Sö)                  

Klass G 13-15
Namn                      Förening                      Div  Ungd
Albin Sislak              Barne-Åsaka (Vg)                      
Alfons Sislak             Barne-Åsaka (Vg)                      
Axel Jern                 Ängelholms (Sk)                       
Axel Lundholm             Delsbo-Bjuråker (Gä)                  
Eddie Andersson           Loos (Gä)                             
Elis Enström              Sala (Vm)                      1      
Ellen Jansson             Söderala (Gä)                         
Emma Lindén               Bäckseda (Sm)                  1      
Frej Öfverlind Eliasson   Tvååker (Ha)                          
Freja Gärdestam           Karlstad-Ulvsby (Vä)                  
Gabriel Wallberg          Tvååker (Ha)                          
Jacob Pettersson          Ka2 (Bl)                              
John Svensson             Bromma Solna (St)                     1
Liam Bernhardsson         Mönsterås (Sm)                 2      
Malin Sträng              Arboga (Vm)                           
Mathilda Gustafsson       Bromma Solna (St)              1      1
Nils Bengtsson            Landskrona (Sk)                       
Rasmus Jagerstål          Löberöd (Sk)                   1      
Robin Abramsson           Sala (Vm)                             
Theodor Ekstam            Bromma Solna (St)                     1
Sponsorer
SvD2021
 

<< Startsida