<< Startsida

Sponsorer
SvD2021
 

HBERGS
Idrottspriser & Gravyr
 
S V E N S K A  D A G B L A D E T S
Bild: Skytt 99:e riksskyttetävling på
hemmabanor
Tävlingsperiod
5 - 20 juni 2021
 

Status inrapporterade resultat till SvD 2021 i bana 6,5mm. (listad: 2021-07-23 kl 21.09.53)

Rapporterat   Delrapporterat   Ej rapporterat
Alla skyttars resultat rapporterade!
Fnr Föreningsnamn Rapp Ej rapp Ansvarig rapportering
70 Ale (No) 2 av [2]   Donald Johansson
80 Algutsrum (Sm) 3 av [3]   Magnus Rosell
180 Arboga (Vm) 2 av [2]   Dan Wetter
260 Aspa-Gusselby (Ör) 1 av [1]   Henric Gustafsson
340 Barne-Åsaka (Vg) 7 av [7]   Sören Jonsson
510 Bollnäs (Gä) 1 av [1]   Clas Ohlson
655 Bromma Solna (St) 5 av [5]   Mikael Nilsson
660 Bromölla (Sk) 3 av [3]   Bengt Hansson
710 Bäckseda (Sm) 3 av [3]   Magnus Linnros
720 Bälgviken (Sö) 4 av [4]   Göran Åhlin
750 Christianstad (Sk) 1 av [1]   Thomas Persson
770 Dagstorp (Sk) 2 av [2]   Lennart Thelander
800 Dals Ed (Vs) 3 av [3]   Tomas Johannesson
850 Delsbo-Bjuråker (Gä) 8 av [8]   Henry Gladh
885 Edsbjörke-Sunne (Vä) 6 av [6]   Jan-Olof Svensson
895 E-b (Vg) 1 av [1]   Mikael Svensson
1000 Eslöv (Sk) 2 av [2]   Östen Tarland
1010 Essunga (Vg) 5 av [5]   Anders Assmundsgård
1170 Flundre (Vg) 3 av [3]   Lars Sahlin
1270 Frötuna-Rådmansö (St) 1 av [1]   Nils Lindberg
1350 Gamleby (Sm) 1 av [1]   Jonathan Karlsson
1410 Gideå (Vn) 5 av [5]   Stefan Wahlström
1561 Gräsmark (Vä) 3 av [3]   Hans Arnkvist
1605 Gullbergs Härad (Ös) 1 av [1]   Lennart Andersson
1700 Göteborg (Vs) 1 av [1]   Lars Matson
1830 Hangelösa-Lundsbrunn (Vg) 4 av [4]   Roland Ekström
1850 Haraker (Vm) 8 av [8]   Torbjörn Ericson
1860 Harestad (Vs) 5 av [5]   Tomas Karlsson
1930 Helsingborg (Sk) 4 av [4]   Ingemar Månsson
2060 Hogdal (Jä) 1 av [1]   Stefan Jonasson
2140 Hyllstofta (Sk) 2 av [2]   Carina Persson
2165 Häggenå (Jä) 1 av [1]   Leif Gabrielsson
2300 I 19/A 9 Boden (No) 4 av [4]   Fredrik Ågren
2310 I 2 Karlstad (Vä) 3 av [3]   Johan Ekstam
2330 I 21 Sollefteå (Vn) 5 av [5]   Bengt A Andersson
2490 Jönköping (Sm) 1 av [1]   Mikael Johansson
2510 Ka2 (Bl) 5 av [5]   Rikard Elmlund
2530 Kalix (No) 7 av [7]   Leif Sandberg
2550 Karlsborg (Vg) 3 av [3]   Kai Hellmér
2605 Karlstad-Ulvsby (Vä) 7 av [7]   Mathias Gärdestam
2650 Kisa (Ös) 3 av [3]   Sven Johansson
2730 Kristinehamn (Vä) 1 av [1]   Billy Bäckman
2860 Kvistbro (Ör) 10 av [10]   Thomas Jansson
2960 Landskrona (Sk) 5 av [5]   Börje Fritz
3000 Lekvattnet-Torsby (Vä) 4 av [4]   Uno Johansson
3160 Lindome-Kungsbacka (Ha) 1 av [1]   Eva Jönsson
3190 Lit (Jä) 2 av [2]   Leif Gabrielsson
3290 Loos (Gä) 4 av [4]   Daniel Wallberg
3300 Loshult (Sk) 4 av [4]   Göran Herbertsson
3415 Löberöd (Sk) 5 av [5]   Tobias Mossberg
3430 Löderup (Sk) 8 av [8]   Lars Lennartsson
3710 Mönsterås (Sm) 6 av [6]   Clas Bernhardsson
3870 Norrköping (Ös) 3 av [3]   Torbjörn Andersson
3900 Norrtälje (St) 7 av [7]   Björn Pålson
3910 Norsholm (Ös) 8 av [8]   Hans Olsson
3940 Nyköping (Sö) 2 av [2]   Tomas Ulming
4210 Piteå (No) 10 av [10]   Mats Kågström
4250 Ramselefors (Vb) 19 av [19]   Dan-Ivan Karlsson
4370 Rommehed (Da) 9 av [9]   Olle Gabrielsson
4380 Rosersberg (St) 1 av [1]   Åke Arbrink
4420 Rättvik (Da) 4 av [4]   Stefan Sjöberg
4440 Rönnskär (Vb) 4 av [4]   Roger Johansson
4460 S 3 Boden (No) 5 av [5]   Jan-Olof Lampinen
4470 Sala (Vm) 9 av [9]   Hans Eriksson
4495 Sandby gårdby (Sm) 7 av [7]   Tomas Svensson
4690 Skultuna (Vm) 10 av [10]   Hans Hägglund
4730 Skyllberg (Ör) 12 av [12]   Kjell Fridh
4940 Stenungsund (Vs) 2 av [2]   Sture Allansson
4980 Stockholm Amatör (St) 8 av [8]   Lennart Pree
4985 Skarpsskf Sthlm (St) 5 av [5]   Ivar Ahlberg
4990 Sthlm Central (St) 4 av [4]   Anna Strand
5030 Storfors (Vä) 4 av [4]   Jan-Erik Fädt
5180 Säfsnäs (Da) 4 av [4]   Lars Dahlberg
5220 Söderala (Gä) 9 av [9]   Bengt Jansson
5270 Södertelge (St) 6 av [6]   Jouko Räsänen
5540 Trosa-Vagnhärad (Sö) 5 av [5]   Anders Hasselgren
5570 Turinge (St) 4 av [4]   Tom Ågren
5580 Tvååker (Ha) 3 av [3]   Krister Röjgren
5600 Tyringe (Sk) 1 av [1]   Thomas Qwist
5630 Tämta (Vg) 6 av [6]   Gjert Ove Christer Fritiofsson
5720 Umeå (Vb) 4 av [4]   Stefan Thorin
5750 Ununge (St) 5 av [5]   Stefan Lundqvist
5810 Vaksala (Up) 7 av [7]   Kjell Knutsson
5850 Varberg (Ha) 3 av [3]   Mats Gustavsson
6300 Ålem (Sm) 4 av [4]   Anders Magnusson
6430 Älmhult (Sm) 3 av [3]   Anders Petersson
6460 Ängelholms (Sk) 9 av [9]   Christel Hedström
6570 Össjö (Sk) 5 av [5]   Johnny Strand
6600 Österhaninge (St) 1 av [1]   Roger Adermark
6650 Östhammar (Up) 3 av [3]   Börje Nilsson
6680 Östra Vingåker (Sö) 1 av [1]   Jonny Jönsson
6690 Öved-Östraby (Sk) 4 av [4]   Katrine Hansson
6720 Överum (Sm) 10 av [10]   Mats Dahl
Alla skyttars resultat rapporterade!
 
Listad: 2021-07-23 kl 21.09.53
Sponsorer
SvD2021
 

<< Startsida